Fall Schedule

Pool A Pool B
Team Captain Team Captain
1. Febreeze Bros 4/4 Tom Finnerty 10. Saggin in Paris 7**/1* Anthony Avery
2. Free Agents  0/8 Andrew Cresci 11. Taj Mahal 0/5*** Mike Kulich
3. Hidden Cielers 5/3 Aaron Liebenthal 12. Take It Deep 7**/1 Ryan Bergen
4. Funk Train 8/0 Brian Breslin 13. True Runners 6/2 Anthony Sallemi
5. Perlmutter 5/2 Jack Perlmutter 14. Wood Terrace 1/5 John Belucci
6. Prestige Worldwide 4/4 Nate Newhall 15. Paper Female Dogs 0/4** Will Herily
7. Red Nation 3/5* Ken Arnold 16. The Degenerates 4*/3 Nick DiLisi
8. Vikings 4/3 Nick DiLeonardis 17. Death 6*/3 Jeff Daley
9. Sizzle 2*/6 Chris Mendoza  18. Blue Dolphins 0/6 Eugene Gonnello

Wednesday, 9/11
FIELD 1
7pm, Febreeze Bros (4) vs. Hidden Cielers (6)
8pm, Taj Mahal (0) vs. True Runners (7)
9pm, Wood Terrace (4) vs. The Degenerates (8)

FIELD 2
7pm, Saggin in Paris (F) vs. Take It Deep (W)
8pm, Kappa Sigma (13) vs. Red Nation (11)
9pm, Perlmutter (14) vs. Prestige Worldwide (10)

FIELD 3
8pm, Death (W) vs. Paper Female Dogs (F)

Sunday, 9/15
FIELD 1
7pm, Febreeze Bros (7) vs. Perlmutter (8)
8pm, Free Agents (4) vs. Kappa Sigma (11)       

FIELD 2
7pm, Death (9) vs. The Degenerates (8)

FIELD 3
7pm, True Runners (13) vs. Paper Female Dogs (3)
8pm, Take It Deep (12) vs. Wood Terrace (6)
9pm, Vikings (6) vs. Prestige Worldwide (3)

Tuesday, 9/17 CANCELLED

Sunday, 9/22
FIELD 1
7pm, Febreeze Bros (12) vs. Red Nation (9)
8pm, Free Agents (8) vs. Prestige Worldwide (14)
9pm, True Runners (6) vs. Death (8)

FIELD 2
7pm, Saggin in Paris (10) vs. Wood Terrace (5)   
9pm, Hidden Cielers (6) vs. Perlmutter (8)

FIELD 3
7pm, Vikings (0) vs. Hidden Cielers (7)
8pm, Take It Deep (7) vs. Paper Female Dogs (0)
9pm, Sizzle (2) vs. Funk Train (9)

Tuesday, 9/24
FIELD 1
7pm, Free Agents (4) vs. Perlmutter (8)
8pm, Red Nation (F) vs. Sizzle (W)

FIELD 2
7pm, Saggin in Paris (W) vs. Paper Female Dogs (F)
8pm, Hidden Cielers (9) vs. Sizzle (3)

FIELD 3
7pm, Blue Dolphins (1) vs. Take it Deep (8)
8pm, Vikings (6) vs. Febreeze Bros (9)

Wednesday, 9/25
FIELD 1
7pm, Free Agents (10) vs. Hidden Cielers (12)
8pm, Sizzle (8) vs. Febreeze Bros (9)

FIELD 2
8pm, Saggin in Paris (W) vs. Taj Mahal (F)

FIELD 3
7pm, Death (11) vs.Take it Deep (13)
8pm, Blue Dolphins (3) vs. True Runners (10)

Sunday, 9/29
FIELD 1
8:30pm, Vikings (9) vs. Free Agents (7)

FIELD 2
7:30pm, Hidden Cielers (9) vs. Red Nation (8)
8:30pm, Death (10) vs. Taj Mahal (6)

FIELD 3
7:30pm, Perlmutter (10) vs. Sizzle (8)

Tuesday, 10/1
FIELD 1
8pm, Taj Mahal (F) vs. The Degenerates (W)
9pm, Vikings vs. Perlmutter

FIELD 2
7pm, Hidden Cielers (5) vs. Kappa Sigma (10)
8pm, Blue Dolphins (6) vs. Saggin in Paris (13)

FIELD 3
7pm, Free Agents (8) vs. Red Nation (9)
8pm, Sizzle (7) vs. Prestige Worldwide (10)

Wednesday, 10/2
FIELD 1
9pm, Vikings (10) vs. Red Nation (7)

FIELD 2
8pm, Saggin in Paris (10) vs. True Runners (3)
9pm, Take It Deep (10) vs. The Degenerates (9)

FIELD 3
7pm, Sizzle (W) vs. Free Agents (L)
8pm, Hidden Cielers (3) vs. Prestige Worldwide (10)
9pm, Death (9) vs. Wood Terrace (8)

Sunday, 10/6
FIELD 1
8pm, Blue Dolphins (7) vs. Degenerates (10)
9pm, Saggin in Paris (7) vs. Death (6)

FIELD 2
8pm, Febreeze Bros (8) vs. Prestige Worldwide (10)

FIELD 3
8pm, Vikings (1) vs. Funk Train (8)

Tuesday, 10/8
FIELD 1
8:30pm, Vikings (8) vs. Sizzle (5)

FIELD 2
7pm, Blue Dolphins (4) vs. Death (9)

Wednesday, 10/9
FIELD 1
7pm, Blue Dolphins (11) vs. Wood Terrace (12)

FIELD 2
7pm, True Runners (9) vs. The Degenerates (2)

Wednesday, 10/16
FIELD 3
8pm, Saggin in Paris (10) vs. The Degenerates (7)

Sunday, 10/20
FIELD 2
8pm, The Degenerates (9) vs. Death (7)

FIELD 3
8pm, Prestige Worldwide vs. True Runners